TR EN
NELER YAPIYORUZ
Yaz Dizayn Mühendislik Mimarlık olarak; özellikle ince inşaat işlerine yönelik; inşai ve mimari dekorasyon işlerini yapmaktayız. “Anahtar teslim” prensibi ile, renovasyon, restorasyon, dizayn ve dekorasyon gibi her tip kapsamdaki; müşterilerimizin her çap ve evsaftaki işlerini büyük bir özen ile yürütmekteyiz.

İş süresinin ve kalitesinin, fiyat avantajına en etkin şekilde entegre edildiği proje süreçleri oluşturmakta ve müşterilerimiz ile tam bir işbirliği içerisinde, arzu edilen imalat ve/veya teslimleri gerçekleştirmekteyiz. 

Harçlı imalatlardan başlayarak, hareketli ve sabit mobilyalara kadar uzanan çok geniş bir yelpazede faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Harçlı imalatlar, kuru duvar imalatları, yıkım-söküm işleri, sıva-boya işleri, zemin ve tavan işleri, asma tavan sistemleri, izolasyon işleri, ıslak hacim işleri, elektrik tesisatı altyapı/üstyapı işleri, mekanik tesisat altyapı/üstyapı işleri, alüminyum camlı doğrama işleri, hareketli ve sabit mobilya işleri gibi ana başlıklar altında sıralayabileceğimiz; ince inşaat işleri kapsamındaki her tür işi “anahtar teslim” yöntemi ile yapmaktayız.

NELER YAPIYORUZ